10 Najlepszych Miejsc Na Wakacje W Działania Aplikacji

Czy jesteś na plaży, w górach lub w mieście, pobranie aplikacji, jak przygotować swój bagaż. Środki ostrożności, które mogą sprawić nam wiele usług na miejscu wypoczynku.

Tłumacz lekTłumacz lek

Konwersja leki może znaleźć odpowiednik swojego leku w ponad 200 krajach . Stracił, zapomniał … aby być krótkie leczenia farmakologicznego (leki, zwykle używane podczas), gdy jesteś na wakacjach za granicą może być problematyczne, zwłaszcza jeśli znasz francuski nazwa handlowa.

Przekonwertować Leki Za Darmo. Za darmo na iOS i Android

Wirtualny ratownik

A jeśli latem można rozkoszować się bliskością do morza lub basen dla okiełznania środowisku wodnym? Łatwo pływać koncentruje się na niezawodności i łatwości w wodę na kąpiel zarządzania. Zabawy, ćwiczenia i filmy z pięciu wniosków towarzyszyć ci krok po kroku.

Łatwo pływać. Zastosowanie 2.99 euro, na iOS i Android

Instrukcji do wyjścia pokryte

Głupi skrót do wyszukiwania prezerwatywy. Bo AIDS i choroby przenoszone drogą płciową nigdy nie biorą urlop, to praktyczne i bardzo przydatna aplikacja pokazuje geolokalizację miejsca, aby kupić prezerwatywy, ale i centra badań przesiewowych. Towarzyszy mu instrukcje i praktyczne wskazówki (co zrobić w przypadku awarii itp.).

 Za darmo na iOS i Android

Pyłku szczyt alert

Alergii na pyłki wpłynąć we Francji 20% dzieci w wieku powyżej 9 lat i 30% dorosłych. Cierpisz na treex alergią na pyłki, ale poznajesz tych, którzy stoją u początków powstawania reakcji alergicznej na twoje miejsce na wakacje lub w czasie swoich spacerów? ArbrallergiK pomoże. Zaprojektowany z Krajowej sieci monitoringu Aérobiologique.

ArbrallergiK. Za darmo na iOS i Android

Skanowania do monitorowania twojej skóry

Większość nowotworów skóry nie zauważony przez samego człowieka. Tak w domu, ze swoim laptopem i dlaczego nie na plaży, można “przeskanować” swoje ciało od stóp do głowy. Dla każdego obszaru ciała, można samodzielnie badać poprzez fotografowania są wstępnie mapy topograficznej fotografowania terenu. Aplikacja został zaprojektowany z lekarzami z Gustawa-Russi Instytut (Villejuif).

 Za darmo na iOS i Android

Licznik kaloriiLicznik kalorii

Aperitif, kolacja z przyjaciółmi … aby radość w święta jest dozwolona. Pod warunkiem, że można z niego korzystać bez uszczerbku dla diety wysiłki roku. KcalMe, licznik kalorii, czujnik w postaci swojego awatara, który wypełnia za swoje codziennie zużycie. Aby docenić to, co jest w swój talerz, 8000 produkty prezentowane w 3D. Aplikacja realizowane francuski dietetyk, lekarze, zabawny (uzależnia!) I tym bardziej nie moja wina.

KcalMe. Za darmo na iOS (wersja Premium za 2.99 euro)

Trener, aby rzucić palenie

Wypoczynek, z dala od zgiełku, pracy i życiu codziennym, może być dobry czas, aby spróbować rzucić, lub przynajmniej poważnie o tym pomyśleć. Narzędzie iCoach jest częścią kampanii “eks-palacze, nic nie powstrzyma ich”, zainicjowanego przez komisję europejską. Aplikacja jest krok po kroku instrukcje отъему pomocy, codzienne porady, wskazówki, z uwzględnieniem ocen i nawet przycisk napadowy, aby przezwyciężyć najtrudniejsze chwile.

Exsmokers iCoach. Za darmo na iOS i Android

Lekarza w pobliżu

Ubezpieczenie zdrowotne katalogu jest już dostępna na smartfony. 70 specjalności medycznych lub pracowników służby zdrowia, w tym aptek, które są wymienione. Wyszukiwanie może odbywać się z miejsca, specjalności, rozkład i ceny. Wszystko, co musisz zrobić, to umówić się na wizytę “Kliknij, aby połączyć” funkcja. Aplikacja może znaleźć pogotowie z skrótu na ekranie głównym.

Katalog Amelia zdrowie. Za darmo na iOS i Android

Przynieść ulgęPrzynieść ulgę

W wakacje lub na co dzień, to zawsze warto wiedzieć, jak reagować, kiedy człowiek się rozpada, ofiarą nagłej śmierci. Aplikacja sygnały najbliższy defibrylator, w tym za granicą, i pomaga wykonywać gesty, które oszczędzają bez paniki. “Dobrym rozwiązaniem Samarytanin” (z Shamu) powiadamiania kogokolwiek szkolenia w udzielaniu pierwszej pomocy gestów w okolicy ktoś cierpi z powodu zawałów serca.

Pozostać Przy Życiu. Za darmo na iOS i Android

0 comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *