5 pomysłów na alergie i katar sienny

Nos ucieka, oczy, łzy, kichania, sezon alergii na pyłki wrócić ze swoją część niedogodności. Skupić uwagę na pewne nieporozumienia.

Jeden z czterech francuzów cierpi na alergiczny nieżyt nosa . Na pochodzenie tej patologii, to organizm, który rozpoczyna się w obecności obcych substancji lub substancji, który jest wrażliwy. Profesor Alain Didier, alergolog, podsumowuje naszej wiedzy.

Katar sienny, on nigdy nikogo nie zabiłKatar sienny, on nigdy nikogo nie zabił

Zgadza się, ale to handicap

Zmęczenie, trudności z zasypianiem, utrata węchu, ból głowy, to choroba zmienia życie codzienne. Na 33,7% pacjentów, którzy cierpią z powodu alergicznego nieżytu nosa, pogarsza się jakość snu, 46% z nich czuje się zmęczony. Okres pyłek jest również zgodny egzaminy, a nie tylko być na szczycie swojego wystąpienia, tak jak alergia przeszkadza w uczeniu się.

Podczas szczytów zanieczyszczenia, jesteśmy bardziej wrażliwe

Prawda

Teraz już udowodnione, zanieczyszczenie pogarsza alergii na pyłki. “Cząstki zanieczyszczenia dzielą się na pyłek, który produkuje ponad substancji uczulających” – mówi profesor Didier. I te drobne cząstki pyłku łatwo popaść w nasze płuca. W АНСА wykazały również, że u wrażliwych podmiotów zanieczyszczających powietrze podkreśli podrażnienie błon śluzowych lub obniżenie progu reaktywności oskrzeli. W wyniku reakcji alergicznej na niskie stężenia pyłku.

W przypadku alergii na roztocza, zakłopotanie cały rok w ten W przypadku alergii na roztocza, zakłopotanie cały rok w ten sam sposóbsam sposób

Fałszywe

Jest mniej roztoczy, gdy pogoda jest sucha. Jesienią lub wiosną, w przypadku obfitych opadów, alergia na roztocza jest w pełnym rozkwicie, a w lecie lub w okresie zimnej i suchej zimy, osoby z alergią mogą mieć pewne wytchnienie. “W rzeczywistości, niektóre z alergią na roztocza myślę, że mają alergię na pyłki, bo ich alergii zapisuje zaostrzenia się na wiosnę” – zauważa profesor Alain Didier, -alergologa.

Oko, które płyną częściej w alergii na pyłki, niż jeden клещам

Prawda

“Objawowy profilu to nie to samo” – zauważa profesor Philip Devillier, farmakolog. Objawy oko : oczy, który płacze, obrzęk powiek … częściej z pyłkiem z internetowych. To też zależy od wieku. Dzieci również cierpią bardziej kłopotliwe niż dorośli.

Kortykosteroidy są najlepszym rozwiązaniemKortykosteroidy są najlepszym rozwiązaniem

Fałsz

długie, alergiczny nieżyt nosa leczone za pomocą iniekcji kortykosteroidów w leniwy sposób. Procedury te były poważne konsekwencje metaboliczne. Dlatego zostały one zastąpione przez inne leki: doustne leki przeciwhistaminowe, donosowe leki przeciwhistaminowe, intranasal glikokortykosteroidy … 62% pacjentów z umiarkowaną i ciężką postać, należy połączyć kilka metod leczenia, aby być zwolniony. Na przykład, kombinacja lek przeciwhistaminowy i wydzieliny z nosa.

0 comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *